JESTEM TU DLA CIEBIE

Poznajmy się!

Nazywam się Aleksandra Głuchowska. Z wykształcenia jestem dyplomowanym dietetykiem (Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach). Swoje usługi kieruję do osób, które chcą redukować objawy chorób dietozależnych, wyzbyć się złych nawyków żywieniowych, zredukować masę ciała, zbudować masę mięśniową czy chcą nauczyć się zdrowo odżywiać.

Specjalizuję się w schorzeniach otyłość, nadciśnienie, insulinooporność, IBS, zaburzenia metaboliczne, dysfunkcje narządowe, zaburzenia odżywiania.

Pacjentów, z którymi podejmuję współpracę, staram się edukować poprzez wdrażanie w codzienne życie  prawidłowych nawyków dnia codziennego

Układam spersonalizowane plany żywieniowe , które pozwalają na redukowanie bądź eliminowanie przykrych dolegliwości wynikających z aktualnego stanu pacjenta.

W swojej praktyce zwracam uwagę  na dobrą komunikację we współpracy z pacjentem, ponieważ  z doświadczenia wiem, że jest to niezwykle istotny element osiągnięcia sukcesu przez niego.

Uważam, że zdrowe i racjonalne podejście do odżywienia to klucz do osiągnięcia sukcesu.  Podejmuję również współpracę ze sportowcami, dobierając  odpowiednie  plany żywieniowe oraz suplementacyjne kierując się wytycznymi z obszaru różnych  dyscyplin sportowych. Poza dietetyką posiadam również wiedzę z zakresu treningu medycznego, funkcjonalnego i zdrowotnego.

Ukończyłam wiele kursów związanych z tymi branżami, dzięki czemu mam szerszy ogląd na zdrowie pacjentów i podopiecznych, z którymi współpracuję.  W swojej pracy przede wszystkim stawiam na holistyczne podejście do zdrowia, dlatego uważam, że odpowiednie żywienie musi iść w parze z regularnie podejmowaną aktywnością fizyczną i odwrotnie.

0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
DYPLOMÓW I CERTYFIKATÓW
0
PLANÓW ŻYWIENIOWYCH
Jeśli szukasz wsparcia  w dążeniu do celu,  skontaktuj się ze mną!
  • tel. 602 269 891
  • tel. 32 284 16 73

Stacjonarnie działam na terenie Tarnowskich Gór (Centrum Medyczne Fam-Med.), jednak w zależności od potrzeby klienta/ pacjenta świadczę usługi mobilnego dietetyka oraz trenera.

Istnieje również możliwość umówienia się na konsultacje w formie online

 

ul. Szwedzka 2,
Tarnowskie Góry